Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI LOGISZTIKUS

Hivatkozási szám: ERTELOGI-0201

Van felsőfokú végzettséged és beszélsz németül? Érdekes munkafeladatokra, innovatív munkahelyre és versenyképes fizetésre vágysz?
Akkor ez a lehetőség NEKED SZÓL!

Ki a megbízónk?

Partnerünk csongrád megyei piacvezető bútorgyártó cég. A vállalat sikerességének alapvető tényezője a Munkatársak egyéni sikere, ezért a menedzsment széleskörűen támogatja minden munkavállalóját abban - legyen az pályakezdő vagy már tapasztalt szakember -, hogy az izgalmas, kihívásokkal teli munkafeladatok ellátása és a  cég szervezeti kultúrájának megismerésével párhuzamosan, személyes kompetenciáit folyamatosan fejlessze. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

ÉRTÉKESÍTÉSI LOGISZTIKUS

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vevői megrendelések, visszaigazolások kezelése,
  • Reklamációk ügyintézése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és gyártásban résztvevő munkatársakkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Proaktivitás, nyitottság, rugalmasság
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Minőségi, motivált és hatékony munkavégzés
  • A szervezeti kultúrához való alkalmazkodás, lojalitás

Mit kínálnak Neked munkádért cserébe?
  • Jogszabályoknak megfelelő foglalkoztatás
  • Teljesítményközpontú motiváló rendszer
  • Számos jóléti és szociális juttatás, utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődés támogatása, tehetséggondozás
  • Dinamikus, motivált csapatban való munkavégzés
  • Európai szintű munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Csongrád megye, Makó

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!