Állásajánlat: ALKÖZPONTI HÁLÓZATOK RENDSZERMÉRNÖK / Budapest

Állásajánlat: ALKÖZPONTI HÁLÓZATOK RENDSZERMÉRNÖK
Hivatkozási szám: RENDMERN-0201

Megbízónk informatikai és infokommunikációs szolgáltatásokkal foglalkozó cég Budapesten. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

ALKÖZPONTI HÁLÓZATOK RENDSZERMÉRNÖK

Feladatok:

  • Alközponti hálózatok üzemeltetése, rendszeres karbantartása az ország teljes területén
  • Alközponti hálózatok és a hozzájuk kapcsolódó kiegészítő rendszerek telepítése
  • A megvalósított rendszerek dokumentációja, üzemeltetési szakaszban a változások követése
  • Műszaki kapcsolattartás, az ügyfelek részéről jelentkező igények kezelése, megoldási javaslatok kidolgozása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magas szintű technológiai ismeretek az alközponti hálózatok, kollaborációs rendszerek területén
  • Önállóság, magas fokú elhivatottság
  • Tervszerű, tudatos munkavégzés, hosszabb távú stratégiai gondolkodás
  • Ügyfélorientáltság, kiemelkedő kapcsolatteremtő és kapcsolattartó képesség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, konfliktuskezelési képesség
  • Kitartás, terhelhetőség, hosszabb távú projektek bonyolításában való aktív részvétel
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatszellem
  • Angol nyelv min. középfokú szintű szóbeli és írásbeli ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Unify alközpontok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Informatikai hálózati ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Vállalati gépjármű, céges telefon, laptop biztosítása
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hálózati-/Rendszermérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerszervező / Business analyst

Pozíciószint:

  • Beosztott