Állásajánlat: EHS KOORDINÁTOR (Komárom)

Hivatkozási szám: MSTOPNTR-0201

MEGBÍZÓNK MUNKA-TŰZ-KÖRNYEZETVÉDELMI ÉS BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖKIRODA KERES

EHS KOORDINÁTOR
MUNKATÁRSAKAT
KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYEI, PEST MEGYEI
MUNKAVÉGZÉSSEL

Amit rád bíznánk:
  • biztonsági és egészségvédelmi koordinátori feladatok ellátása kiemelt építkezéseken, multinacionális környezetben
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • munkahelyek ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • munkavédelmi dokumentációk készítése
  • üzemi balesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • kockázatértékelések készítése
  • hatóságokkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • egyéb szakmai feladatok

Amit kérünk:
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • minimum munkavédelmi technikusi végzettség vagy továbbképzésben való részvételi hajlandóság
  • konfliktuskezelési képesség
  • rugalmasság
  • elhivatottság a szakma iránt
  • kreatív gondolkodásmód
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel

Ami előnyt Jelent a munkavégzéshez:
  • kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • csapatmunka
  • pro- aktivitás
  • logikus, rendszerszemléletű gondolkodásmód

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • telefon, számítógép
  • szükség esetén utazás és szállás biztosítása
  • hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség és kihívások a napi munka során

Munkavégzés helye:
  • Komárom-Esztergom megye, Pest megye

Ha szeretnél multinacionális környezetben tapasztalatot szerezni, jelentős kivitelezési projekteken részt venni, és megfelelsz a fent leírtaknak, küldd el önéletrajzod és fizetési igényedet!

Hasonló pozícióink

PROJECT MANAGER - FACILITY TERÜLET