Állásajánlat: WEBÁRUHÁZ ADMINISZTRÁTOR / Budapest

Állásajánlat: WEBÁRUHÁZ ADMINISZTRÁTOR
Hivatkozási szám: MSTWEBAR-0201

PÁLYAKEZDŐ ÉS TAPASZTALT SZAKEMBEREKNEK IS KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG!

Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő villamosipari nagykereskedelemmel foglalkozó cég.

Szerszámgépeket forgalmazó kiskereskedelmi üzletébe keresünk bővítés céljából kollégát a következő pozícióra:

WEBÁRUHÁZ ADMINISZTRÁTOR

Ideális pályázónk olyan műszaki affinitású szakember, aki szívesen foglalkozik a vállalat webáruházával, valamint szívesen részt vesz a kereskedelmi cég napi munkájának megszervezésében.

Feladatok:

  • Vevői rendelések feldolgozása,
  • Rendelés visszaigazolás, esetlegesen teljesítési ütemezés egyeztetés a vevőkkel,
  • Számlázás, árubeérkezések ügyviteli rendszerbe betárolása,
  • A vállalatirányítási rendszer vonatkozó törzsadatainak karbantartása,
  • Áru összekészítése, csomagküldés,
  • Üzlethelyiség rendben tartása,
  • Telefonok fogadása, ügyfelek telefonon történő informálása,
  • Weboldal / Webáruház adatfeltöltés (termékfeltöltés), a feltöltött tartalmak folyamatos karbantartása,
  • Online, weben történő értékesítés,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ VAGY Min. 1-3 éves tapasztalat webáruház működtetésében, kezelésében,
  • Aktívan használt számítógépes ismeretek (Excel, Word, Levelező program stb.),
  • Műszaki affinitás,
  • Jó kommunikációs képesség.

Előnyök:

  • Kiadvány szerkesztő/ képszerkesztő programok ismerete ( pl. InDesign, Photoshop, Fireworks),
  • Informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Jártasság valamilyen számlázási/ügyviteli rendszer használatában,
  • Üzletkötői vagy egyéb értékesítési tapasztalat, meglévő ügyfélkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XVII. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 07:30 – 16:00, Pénteken 7:30 – 15:00 (hétvégi munkavégzés NINCS)
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, hogy magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint fizetési igényének feltüntetésével pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Keresőmarketing/Keresőoptimalizálás

Pozíciószint:

  • Beosztott