Állásajánlat: ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ HELYETTES

Hivatkozási szám: UGYVEZHE-0131

Agrár területen szerzett felsőfokú végzettséget? Rendelkezik vezetői tapasztalattal és angol nyelvtudással? Foglalkozott már vetőmagokkal?

Amennyiben igen, JELENTKEZZEN, MERT ÖNT KERESSÜK!

Ki a megbízónk?

Partnerünk profiljába tartozik a gabonafélék, ipari növények nemesítése, vetőmag termesztése, agrotechnikai, genetikai, biotechnológiai, beltartalmi és termésminőségi kutatások, valamint szaktanácsadás és kereskedelem. Csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ HELYETTES

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Munkatársak koordinálása, motiválása
  • Szervezetépítés, teljesítményértékelés, feladatkiosztás
  • Más szakterületekkel való együttműködés
  • Üzleti terv koordinálása, végrehajtása
  • Kitűzött üzleti eredmények elérése
  • Szakmai és üzleti elemzések, jelentések készítése
  • Szabályzatok betartása és betartatása
  • Adatkezelés és információbiztonság
  • Helyettesítési, utódlási terv

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Agrár felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Vetőmag kutatási és fejlesztési szakmai előképzettség VAGY vetőmag kereskedésben szerzett tapasztalat

Mit kap munkájáért cserébe?

  • Vezetői fizetést
  • Cafeteriát
  • Nyelvpótlékot
  • Eredményarányos bónuszt
  • Céges gépjárművet magán használatra is

Munkavégzés helye: Szeged, esetenként külföldi utak

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!