Állásajánlat: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK / Pest megye

Állásajánlat: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTSQAEN-0130

Ügyfelünk prémium kategóriás tisztítóberendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat.

A cég alapítója egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenleg minőségbiztosítási csapatuk keres új kollégát az alábbi pozícióba:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Biztosítani a vállalat beszállítói irányába támasztott minőségi elvárások, követelmények betartatását,
  • A nem megfelelőség esetén 8D riport kérése a beszállítótól, a reklamációs folyamat végigkövetése,
  • Aktív részvétel a beszállítók éves értékelésében,
  • Aktív részvétel a beszállítói fejlesztési folyamatokban,
  • A gyártás támogatása a beszállítói minőséggel kapcsolatos témákban.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi MÉRNÖKI végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalat beszállítói minőségbiztosításban gyártói környezetben,
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete (FMEA, PPAP, APQP, CP, 8D, 5W, ISHIKAWA, stb.),
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs és szervezői képességek,
  • Önálló munkavégző képesség,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben érdeklődését felkeltette a pozíció, úgy várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Beszállítói minőségbiztosítás / SQA
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek