Állásajánlat: C++ FEJLESZTŐ (MICROSOFT TECHNOLÓGIA) / Budapest

Állásajánlat: C++ FEJLESZTŐ (MICROSOFT TECHNOLÓGIA)
Hivatkozási szám: MSTCDEVE-0130

Ügyfelünk fontos szerepet játszik a közép- és kelet-európai régióban, mint VILÁGOT ÁTÖLELŐ távközlési HIGH TECH VÁLLALAT.

Rendszerintergációval, energia és telekommunikációs szolgáltatásokkal foglalkoznak, mely keretében KOMPLEX alkalmazásokat és termékmegoldásokat szállítanak partnereik részére. Budapesten 50 helyi alkalmazott, köztük 40 magasan képzett mérnök biztosítja üzleti sikerüket számos partnerrel a kormányzati és az ipari szektorban.

Jelenleg egy új R&D osztály kiépítésén dolgoznak és ezért csapatbővítés céljából keresünk számukra új munkatársat:

C++ FEJLESZTŐ (MICROSOFT TECHNOLÓGIA) pozícióba.

A fejlesztő fő feladata egy egyedi desktop-os alkalmazás fejlesztése C++ környezetben, windows platformon.

Feladatok:

  • Funkcionális specifikációk elkészítése vagy véleményezése, átvétele,
  • Rendszerterv készítése,
  • Specifikációknak megfelelő szoftver elkészítése C/C++ környezetben,
  • Unit tesztek kialakítása,
  • Részvétel a funkcionális tesztek elvégzésében, hibajavítás,
  • Terméktámogatás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség ( informatikai vagy természettudományos területen),
  • Minimum 2 év intenzív tapasztalat C++ - szal,
  • Angol nyelv erős középfokú ismerete - feltétele a pozíció betöltésének.

Előnyök:

  • C++ környezetben megszokott CI és task menedzsment eszközökkel való tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  •  Amennyiben érdeklődik a pozíció iránt, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák