Állásajánlat: MŰSZAKVEZETŐ (Szentkirály)

Hivatkozási szám: MSTOKMZB-0128

Partnerünk Magyarország vezető ásványvíz és meghatározó üdítőipari vállalata. Csapatukba keresünk 3 műszakos munkarendbe munkatársakat a cég szentkirályi telephelyére

MŰSZAKVEZETŐ
munkakörbe.

Feladatok:
  • Gépsorokon lévő munkatársak irányítása,
  • SAP használat (gyártás indítás, alapanyag felhasználás, gyártás követés, átállás)
  • Műszakbeosztás elkészítése,
  • Szabadságtervezés szabadságok engedélyezése
  • Termelésirányítás

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat - műszakos csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • MS office magabiztos ismerete

Előny:

  • élelmiszeripar, tartósítóipar, konzervipari tapasztalat

Juttatás:
  • Alapfizetés PLUSZ emelt műszakpótlék: 25% du és 45% éjszakai pótlék
  • Kafetéria: br 255 000 Ft/év
  • Munkába járás támogatása
  • Teljes körű élet-és balesetbiztosítás
  • 100% vasárnapi műszakpótlék (törvényben meghatározottaknál kedvezőbb pótlékrendszer)
  • Tiszakécske – Tiszabög – Lakitelek – Szentkirály útvonalon céges buszjáratot biztosít a cég
  • Stabil vállalati környezet, hosszútávú munkalehetőség

Munkarend:
  • 3 műszak (hétvégi munka is)

Munkavégzés helye:
  • Szentkirály

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen frissített önéletrajzzal!