Állásajánlat: ADMINISZTRÁCIÓS CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: ADMINCSV-0125

Szeretnél egy fiatal, dinamikus csapat tagja lenni?
Örülnél, ha a jó hangulat és jófej vezetők mellett piacképes bérezés is társulna a munkádhoz?
Kommunikálsz angolul írásban és szóban egyaránt?

És az összes kérdésre IGENnel válaszoltál?

Akkor ez a lehetőség NEKED szól!

Röviden a cégről:

Ügyfelünk egy majdnem 30 éves múltra visszatekintő osztrák - magyar vegyes vállalat 300 alkalmazottal. Legfőbb ügyfeleik a világ multinacionális autógyártói, ezek magyarországi vezérképviseletei és kereskedőhálózata.
A cég dinamikusan fejlődik, személyzetük Budaörsön és Kecskeméten gyarapodik, főként kék galléros munkavállalókból áll.
Csapatukba keresünk most új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:

ADMINISZTRÁCIÓS CSOPORTVEZETŐ

Milyen feladatok várnak Rád?
  • A diszpozíció (fuvarozási osztály) 2 fős adminisztrációs csoportjának szakmai irányítása, napi munkájának koordinálása, fejlesztése, támogatása, szabadság esetén az adminisztrátorok helyettesítése
  • Számlázási nyilvántartások ellenőrzése
  • Napi szintű, folyamatos kapcsolattartás a kontrollerrel, számlázási osztállyal és a könyveléssel
  • Számlafeladások folyamatos és határidőre történő biztosítása a számlázási osztály részére, a kiállított számlák ellenőrzése
  • Számlareklamációk kezelése
  • Számlamelléklet hiányok pótlása/kontrollja
  • Az alvállalkozói számlák mielőbbi igazolásának teljesítése
  • Részvétel a kintlévőségek kezelésében és behajtásában
  • Esetenként a diszpozíció vezető/cégvezető által rábízott feladatok végzése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középiskolai érettségi bizonyítvány (OKJ és felsőfokú végzettség előny)
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban (német nyelvtudás előny)
  • Proaktivitás, irányítási- és szervezőkészség
  • Rendszerszemlélet, problémamegoldó készség
  • Precizitás, monotonitástűrés, stressztűrő-képesség, határozottság
  • Konfliktuskezelés, ügyfél-orientáció

Mit kapsz munkádért cserébe?

  • Fiatal, rendkívül jó hangulatú és dinamikus csapat
  • Jófej kollégák és vezetők
  • Fejlődési lehetőség
  • Piacképes fizetés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, bátran jelentkezz rá magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!