Állásajánlat: IT SOLUTION ANALYST / Budapest

Állásajánlat: IT SOLUTION ANALYST
Hivatkozási szám: MSTSOLUT-0125

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket.

2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált. A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

IT SOLUTION ANALYST

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem "fogaskereket", hanem "motort" keresünk!

Feladatok:

  • Üzleti igények összegyűjtése, analizálása, priorizálása, az ezekhez kapcsolódó informatikai megoldások elemzése,
  • Funkcionális specifikációk elkészítése,
  • Fejlesztési projektek tervezése és vezetése a gazdaságossági és technikai elvárások figyelembe vételével,
  • UAT tesztelések koordinációja,
  • Felhasználói kézikönyvek elkészítése az üzleti szakértőkkel közösen,
  • Felhasználók támogatása,

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Legalább 3 év tapasztalat Solution Analyst, Business Analyst vagy System Analyst pozíciókban,
  • SAP rendszer magabiztos ismerete,
  • Tapasztalat az üzleti igények elemzésében és projektmenedzsmentben,
  • Fejlesztési módszertanok ismerete (leginkább agilis),
  • Tapasztalat az alábbi területeken: flow diagramok készítése, felhasználói kézikönyvek készítése, teszt forgatókönyvek készítése,
  • MS Office programcsomag ismerete,
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó analitikus készségek.

Előnyök:

  • Német nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Teljesítményen alapuló bónuszrendszer,
  • Étkezési és sportolási támogatás,
  • Magánnyugdíj és magán egészségpénztár támogatás,
  • Iskolakezdési támogatás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerszervező / Business analyst
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Tanácsadó/Szakértő/Auditor
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser