Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (DEBRECEN)

Hivatkozási szám: MSTMUERT-0124

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 30 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat DEBRECENBE.

Feladatok:
  • Ügyfelek kiszolgálása,
  • Szakmai tanácsadás alapján ajánlatadás a vevőknek,
  • Megrendelések kezelése,
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
  • Pénztárgép kezelése.

Ideális jelölt:
  • Érettségi ÉS 1-2 éves tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében kereskedelmi területen,
VAGY
  • Villanyszerelői végzettség,
  • Ügyfélorientált, kedves hozzáállás.

Előnyt jelent:
  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Munkaidő:
  • Hétfőtől Péntekig 07:30 és 17:00 között, alkalmanként szombati munkavégzés 8:00 és 12:00 között előfordulhat.
  • Napi 8,5 óra munkaidő (fél óra ebédszünettel), napi kezdés időpontja munkatársakkal való egyeztetés alapján

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!