Állásajánlat: KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: KONYVELO-0124

Van már néhány év tapasztalata könyvelésben?
Családias légkört és versenyképes fizetést keres új munkahelyén?
Stabil hátterű cégnél szeretné kamatoztatni tudását?

Amennyiben mindenre IGENnel felelt, akkor ÖNT keressük!

Röviden a megbízónkról:

Partnerünk 20 éve alakult, és azóta dinamikusan fejlődő csomagolástechnikai és logisztikai szolgáltatásokat nyújtó középvállalattá nőtte ki magát Magyarországon. Hatvani központjukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Szállítói és vevői folyószámla egyeztetések elvégzése
  • Adófolyószámlák egyeztetése, ellenőrzése
  • Bevallások és adatszolgáltatások elkészítése
  • Közreműködés a havi és éves zárások, riportok elkészítésében
  • Jogszabályi változások követése

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Teljes körű könyvelésben, adóbevallások elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Adó- és számviteli jogszabályok naprakész ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása, rugalmasság
  • Megbízhatóság, lojalitás, felelősségtudat, rendszerszemlélet
  • Csapatjátékos személyiség, emellett képesség önálló munkavégzésre
  • Felhasználói szintű, magabiztos MS Office ismeretek
  • A pozíció betöltéséhez nyelvtudás nem szükséges

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • NOVITAX program ismerete
  • Controlling területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Hatvan

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül magyar nyelvű önéletrajzával, fizetési igény megjelölésével!