Állásajánlat: RAKTÁROS (ADMINISZTRATÍV FELADATKÖRREL) / Pest megye

Állásajánlat: RAKTÁROS (ADMINISZTRATÍV FELADATKÖRREL)
Hivatkozási szám: MSTRAKTA-0124

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, akik az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet töltenek be. A 2013-as nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen, 70 országban működik szerte a világban.

Jelenleg gyakorlattal rendelkező RAKTÁROS kollégát keresünk, ADMINISZTRÁTORI feladatkörrel.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra

Ideális pályázónk, olyan raktározásban tapasztalt kolléga, akinek fontos a raktár pontos adminisztratív nyomonkövetése, ill. hatékony működtetése.

Feladatok:

  • A raktározási folyamatok hatékonyságának folyamatos fejlesztése, racionalizálása,
  • A karbantartásokhoz szükséges alkatrész igények teljesítése, a raktárkészletet képező alkatrészek nyilvántartása,
  • A műhely állóeszközeinek nyilvántartása,
  • Az emelőgépes műhelyberendezések szükséges (éves, negyedéves) vizsgálatainak nyomon követése, felügyelete – anyagmérleg vezetése,
  • Céges gépjárműpark menedzselése (szervizek intézése, kulcskiadás nyomonkövetése, stb.),
  • Munkaruha, védőfelszerelés selejtezésben való közreműködés,
  • Rendtartás a raktár területén és a hozzá tartozó irodarészen, esetenként fizikai munka is előfordulhat,
  • Szoros együttműködés a műhely vezetőjével és a külső helyszíneken történő munkavégzés vezetőjével,
  • Műszerek, mérőeszközök nyilvántartása, kalibrációk lejártának nyomonkövetése, a kalibrálást végző céggel együttműködve.

Elvárások:

  • Legalább érettségi VAGY műszaki technikum végzettség,
  • Minimum 3 év raktározásban szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Érvényes targoncavezető jogosítvány (OKJ-s bizonyítvánnyal),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban napi szinten, míg szóban alkalmanként kell használni),
  • Erős, precíz adminisztrációs affinitás,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook),
  • Támogató attitűd, csapatmunka, hatékony kapcsolatteremtés a kollégákkal, priorizálási képesség.

Előnyök:

  • SAP ismeret,
  • Alapszintű műszaki tudás, érdeklődés,
  • Budaörs közeli lakóhely.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Alapbéren felül cafeteria és bejárás támogatás,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Ha a pozíció felkeltette érdeklődését és szakmai kihívásnak érzi a feladatokat, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

RAKTÁROS