Állásajánlat: VEVŐSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ / Budapest

Állásajánlat: VEVŐSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ
Hivatkozási szám: MSTVEVOS-0123

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország egyik meghatározó villamossági nagykereskedése. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most VEVŐSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐT Budapestre.

Feladatok:

  • Rendelésfelvétel, ügyféligények rögzítése,
  • Telefonos, e-mailes megkeresések megválaszolása,
  • Ajánlatadás a vevőknek,
  • Megrendelések kezelése,
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
  • Reklamációkezelés,
  • Számlázás, pénztári feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Érettségi ÉS 1-2 éves tapasztalat vevőszolgálati pozícióban,
  • VAGY
  • Villanyszerelői végzettség,
  • Ügyfélorientált, kedves hozzáállás.

Előnyök:

  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafeteria,
  • Jutalom lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület,
  • Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 07:30 órától 16:00 óráig, pénteken 15:00 óráig,
  • Hétvégi munkavégzés nincs,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Pozíciószint:

  • Beosztott