Állásajánlat: TŰZJELZŐ PROJEKTMÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOPESA-0123

Megbízónk nemzetközi háttérrel rendelkező biztonságtechnikai disztribúcióval foglalkozó vállalat. Telepítő és viszonteladó partnereik széles kínálatukból választhatnak. Megoldásaik a videótechnika, beléptetés, behatolásjelzés, valamint tűzjelzőrendszerek területén kiváló minőséget képviselnek.

Bővülés miatt keresünk számukra új kollégát a következő munkakörbe:

TŰZJELZŐ PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok:
  • Kapcsolattartás meglévő és új partnereinkkel – elsősorban tűzjelző tervező cégekkel
  • A cég tűzjelző rendszerének képviselete, projektmanagement
  • Részvétel prezentációkon, roadshow-n, tréningeken
  • Értékesítés támogatása, árajánlatok készítése

Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • 2-3 év tapasztalat tűzjelző rendszerek tervezése és/vagy kivitelezése területén
  • Tűzjelző tervezői jogosultság (vagy vizsga)
  • Kommunikációképes angol ismeret
  • B kat. jogosítvány

Amit ajánlunk:
  • Kiemelkedő fizetés + bónusz
  • Céges autó
  • Biztos munkahely
  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Munkaidő: H-P: 8-17

Jelentkezéséhez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!