Állásajánlat: VILLAMOS SZERELŐ / Pest megye

Állásajánlat: VILLAMOS SZERELŐ
Hivatkozási szám: MSTVILLA-0122

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, akik az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet töltenek be. A 2013-as nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen, 70 országban működik szerte a világban.

Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk műszaki területen szerzett végzettséggel és legalább 2 éves szerelési tapasztalattal új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERELŐ

Ha szükséges, vidéki jelentkezőknek szállást is biztosítanak.

Feladatok:

  • Villamos szerelési feladatok elvégzése a telephelyen és külső helyszíneken a Field Service villamosmérnökök által készített rajzok alapján és utasításaiknak megfelelően,
  • 24 VDC mérő-, jelző-, és működtető áramkörök kialakítása egyedi berendezéseken, meglévő dokumentáció alapján,
  • Erőátviteli- és gyengeáramú kapcsolószekrények összeállítása, rendszerbe illesztése,
  • Villamos gép, illetve hálózatszerelési feladatok, karbantartások elvégzése külső helyszíneken (villanymotorok, generátorok ki/be kötése, cseréje),
  • Kommunikációs hálózatok építése, karbantartása,
  • A mérnökök és a Field Service Team Leader által adott egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 2 év szerelésben szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Rugalmasság és mobilitás – munkavégzés irodában, műhelyben és külső helyszíneken,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök:

  • Kijáró szervizes tapasztalat,
  • Belsőégésű motorok karbantartása; egyéb gépjárművek karbantartása során szerzett tapasztalat,
  • Hegesztésben és/vagy hagyományos fémforgácsolásban (nem NC vagy CNC) szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Változatos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest
  • Országos

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépszerelő

Pozíciószint:

  • Beosztott