Állásajánlat: SZERELŐ (BELSŐ ÉGÉSŰ MOTOROK) / Pest megye

Állásajánlat: SZERELŐ (BELSŐ ÉGÉSŰ MOTOROK)
Hivatkozási szám: MSTSZERE-0122

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, akik az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet töltenek be. A 2013-as nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen, 70 országban működik szerte a világban.

Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk műszaki területen szerzett végzettséggel, alapszintű angol nyelvtudással és legalább 3 éves szervizelési, karbantartási tapasztalattal új szakembert az alábbi pozícióba: SZERELŐ

Ha szükséges, vidéki jelentkezőknek szállást is biztosítanak.

Olyan kollégát keresünk a szervizcsapatba, akinek a szerelés nemcsak munkát jelent, hanem hobbiként is szívesen tölti idejét az otthoni garázsműhelyben, aki gyerekkora óta vonzódik a gépekhez, motorokhoz, hajókhoz, kikapcsolódás számára szétszedni, összeszerelni, megjavítani a különböző szerkezeteket és szeretné még színesebbé tenni eddig megszerzett szerelési tapasztalatait a világ egyik legnagyobb hajózási és erőművi megoldásokat kínáló vállalatánál.

Feladatok:

  • Belső égésű motorok időszakos karbantartása külső helyszíneken,
  • Belső égésű motorok hibakeresése és javítása külső helyszíneken,
  • Műhelymunkák végzése: motor fődarabjainak felújítása (hengerfej, dugattyú,hengerpersely, stb).

Elvárások:

  • Legalább középfokú mechatronikai vagy gépészeti végzettség,
  • Minimum 3 év belsőégésű motorok karbantartása és szervizelése során szerzett tapasztalat,
  • Magas szintű munkabírás, rugalmasság és mobilitás (munkavégzés hajón, erőműben),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek a napi riportok készítéséhez,
  • Utazási hajlandóság,
  • Legalább alapszintű kommunikációs angol szóbeli nyelvtudás, nyelvtanulási hajlandóság.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Változatos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest
  • Országos

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Autóipar / Autószerelés / Szervizes
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépszerelő

Pozíciószint:

  • Beosztott