Állásajánlat: IT ÜZEMELTETÉSI PROJEKT KOORDINÁTOR (Microsoft Dynamics)

Hivatkozási szám: MSTRENDS-0116

Ügyfelünk egy külföldi tulajdonú cégcsoport magyarországi leányvállalata. Aki egy több, mint 20 éve sikeresen működő cég Magyarországon.

Olyan szakembert keresünk számukra aki szerzett már tapasztalatot ERP rendszer üzemeltetésében, koordinálja az IT projekteket, valamint az elkészült fejlesztéseket integrálja a már meglévő rendszerekbe.

IT ÜZEMELTETÉSI PROJEKT KOORDINÁTOR

Milyen szakmai kihívások várják az új munkatársat?

  • Vállalatirányítási rendszer (Microsoft Dynamics) napi működésének biztosítása, hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése

  • Egyéb magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató kritikus rendszerek üzemeltetése

  • Adatbázis kezelő rendszerek, szerverek üzemeltetése

  • SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítése

  • Vállalaton belüli riportigények kielégítése, lekérdezések és egyéb statisztikai riportok készítése

  • Külső és belső fejlesztések támogatása, külsős partnerekkel való együttműködés

  • Rendszerek közötti adatcsere biztosítása, interfészek kialakítása

  • Üzleti folyamatok megértése, követése

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Szakirányú felsőfokú, elsősorban informatikai mérnöki végzettség

  • 2-3 év ERP területen szerzett tapasztalat, (Microsoft Dynamics előny)

  • MSSQL adatbázis átfogó ismerete

  • ASP.NET, XML, Webservice technológiák ismerete

  • Rendszerszemlélet

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent de nem feltétel:

  • SSIS (Integration Services), SSRS (Reporting Services) ismeretek

  • Középfokú angol nyelvtudás

Mit ajánl a cég?

  • Alapbér + 13. havi fizetés + bónusz

  • Stabil munkakörnyezet egy támogató csapatban

  • Home office lehetőség és rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület