Állásajánlat: RENDSZERMÉRNÖK (Microsoft Dynamics)

Hivatkozási szám: MSTRENDS-0116

Ügyfelünk egy külföldi tulajdonú cégcsoport magyarországi leányvállalata. Aki egy több, mint 20 éve sikeresen működő cég Magyarországon.

RENDSZERMÉRNÖK

Milyen szakmai kihívások várják az új munkatársat?

  • Vállalatirányítási rendszer (Microsoft Dynamics) napi működésének biztosítása, hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése

  • Egyéb magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató kritikus rendszerek üzemeltetése

  • Adatbázis kezelő rendszerek, szerverek üzemeltetése

  • SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítése

  • Vállalaton belüli riportigények kielégítése, lekérdezések és egyéb statisztikai riportok készítése

  • Külső és belső fejlesztések támogatása, külsős partnerekkel való együttműködés

  • Üzleti folyamatok megértése, követése

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Szakirányú felsőfokú, elsősorban informatikai mérnöki végzettség

  • 2-3 év ERP területen szerzett tapasztalat, (Microsoft Dynamics előny)

  • MSSQL adatbázis átfogó ismerete

  • Rendszerszemlélet

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent de nem feltétel:

  • SSIS (Integration Services), SSRS (Reporting Services) ismeretek

  • ASP.NET, XML, Webservice technológiák ismerete

  • Középfokú angol nyelvtudás

Mit ajánl a cég?

  • Alapbér + 13. havi fizetés + bónusz

  • Stabil munkakörnyezet egy támogató csapatban

  • Home office lehetőség és rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület