Állásajánlat: PROJEKT KONTROLLER / Budapest

Állásajánlat: PROJEKT KONTROLLER
Hivatkozási szám: MSTKONTR-0111

Ha fontos számodra a folyamatos tanulás és fejlődés!
Ha szakmailag igényes munkát szeretnél végezni!

Csatlakozz Ügyelünk csapatához!

PÁLYAKEZDŐK ÉS JUNIOR SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ügyfelünk nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Küldetésük ügyfeleik teljesítményének tartós javítása. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul. Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére cégük nagy hangsúlyt fektet.

Ha olyan innovatív munkahelyet keresel, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít és egy fiatal csapat tagjaként kiváló légkörben dolgozhatsz, jelentkezz az alábbi pozícióra:

PROJEKT KONTROLLER

Feladatok:

  • Projektek előrehaladásának követése, projektzárások támogatása,
  • Projektbeszámolók készítése, új vezetői riportok kidolgozása, projektmonitoring működtetése,
  • A vállalat üzletszerzési tevékenységének nyomon követése,
  • Ügyfélelégedettségi felmérés menedzselése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Szóban és írásban is kiváló kommunikációs képesség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek angol és magyar nyelvű anyaggal pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott