Állásajánlat: PHP FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTPHPFE-0111

Partnerünk az ország kiemelkedő és meghatározó, szórakoztató egységek (fitness központ, mozi, játszóház) kialakításával és működtetésével foglalkozó komplexum, közel 20 éve vannak jelen a hazai piacon. Dinamikus csapatukba keresünk most legalább 2-3 éves fejlesztői tapasztalattal szakembert az alábbi pozícióba:

PHP FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Weboldalak, webes alkalmazások fejlesztése

  • Belső használatú adminisztratív és BI rendszerek fejlesztése

  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítése

  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Követelmények:

  • Mobilra optimalizált, illetve reszponzív weboldalak készítésében való jártasság

  • Jártasság kliens oldali technológiákban (HTML, CSS3, Javascript)

  • Legalább 2-3 éves PHP programozói tapasztalat

  • Objektumorientált programozásban és tervezésben szerzett gyakorlat

  • Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete( pl. Symfony, Laravel)

  • GIT verziókezelő ismerete

  • Docker ismerete

Előnyök:

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Angol nyelvtudás

  • Gyakorlat automatizált unit tesztelésben

  • Design patterned ismerete és gyakorlati alkalmazása

Mit ajánl a cég?

  • Alapbér + cafetéria

  • Modern környezet, eszközök

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!