Állásajánlat: DISZPÉCSER - LOGISZTIKAI MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: DISZPÉCSER - LOGISZTIKAI MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: MSTDISZP-0110

Ügyfelünk a világ egyik vezető építőipari vállalata, mely közel 4000 telephelyén több mint 90 000 embert foglalkoztat. Jelenleg a világ 31 országában az építőipari alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára, a legnagyobb piaci szereplő Észak-Amerikában, regionális vezető pozícióval bír Európában és megvetette lábát Ázsiában is.

Budapesti csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

DISZPÉCSER - LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Vevői megrendelések kezelése, rögzítése,
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás,
  • A fentiekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Beton kiszállítások felügyelete, koordinálása a budapesti régióban,
  • Behajtási engedélyek igénylése a vevői megrendeléseknek megfelelően,
  • Szállítóeszközök legoptimálisabb kihasználásnak irányítása;
  • Beton üzletág folyamatainak és eljárásainak nyomon követése a rendszerek között,
  • Belső kapcsolattartás a kollégákkal,
  • Együttműködés a beszerző kollégákkal,
  • A hóvégi zárási folyamatokban való együttműködés (szállítólevelek ellenőrzése).

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Vállalatirányítási szoftverek ismerete (pl. SAP),
  • MS Office alkalmazások (elsősorban Word, Excel) magabiztos használata,
  • Min. 2 éves termelő vállalatnál termelési folyamat adminisztrációjában, vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Vevőorientált szemlélet,
  • Koordinációs- és problémamegoldó készség,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Budapest és környékének helyismerete.

Előnyök:

  • OKJ-s végzettség – logisztika vagy menedzsment területen,
  • Angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér,
  • A piacon kimagasló cafeteria csomag,
  • 13. havi fizetés,
  • Bónusz,
  • Dinamikus munkakör,
  • Fejlődési, tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését frissített önéletrajza feltöltésével!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott