Állásajánlat: RAKTÁRI MUNKATÁRS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Hivatkozási szám: MSTORAKT-0109

Megbízónk nemzetközi tulajdonú, kötőelem gyártó és forgalmazó vállalat, akik 19 éve vannak jelen Magyarországon. A cég jelenleg több, mint 150 millió alkatrészt szállít több ezer megrendelőjéhez, kis részlegektől a globális testületeken át.

Családias, 10 fős raktárosi csapatukba keresünk új kollégát
RAKTÁRI MUNKATÁRS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)
pozícióba.

Feladatok:
  • Anyagmozgatás (manuálisan, kézi kocsik és elektromos targonca használatával, maximum 20-25 kg-os dobozok)
  • Beérkező áru és alapanyag átvétele
  • Áru összekészítés, állványrendszerből történő ki/betárolás
  • Adminisztrációs és készletezési feladatok ellátása, címkézés
  • Leltározásban és selejtezésben való közreműködés

Elvárások:
  • Preferáltan középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Együttműködő, csapatjátékos hozzáállás

Előny:
  • Targonca vezetői tapasztalat
  • Raktározási tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret - a munkalapok, címkéző program, vállalatirányítási rendszer használatához

Amit ajánlanak:
  • Egy műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 8-16:30 között
  • Versenyképes fix fizetés mellett éves bónusz
  • Bejárás támogatása - autóval 15 Ft/ km, tömegközlekedéssel 86 %-ban
  • Ingyenes angol nyelvi képzés munkaidőben
  • Csapatépítő programok, összetartó csapat
  • Pizza Friday, kávé és tea mindennapi biztosítása
  • Munkaruha biztosítása
  • Saját céges parkoló
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós - M0 autópályán könnyedén megközelíthetőek

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!