Állásajánlat: KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKIJN-0108

Megbízónk gazdasági tanácsadó szervezetként sok magyar és külföldi céggel dolgozik együtt, akiknek elsődlegesen könyvelési, bérszámfejtési, adótanácsadói vagy éppen HR szolgáltatásokat nyújtanak. Tevékenységüket akár az ügyfeleik székhelyén, akár Oktogonhoz közeli irodájukban végezik.

Csapatukat bővítenék

KÖNYVELŐ
kollégával.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:
  • összetett, főkönyvelői szemléletet igénylő vevő és készletkönyvelési, valamint főkönyvi könyvelési feladatok
  • a munkád szerves részét fogja képezni a hatóságokkal, ügyfelekkel, szállítókkal, a helyi SSC-s kollégákkal való napi kapcsolattartás telefonon, e-mail-ben és személyesen egyaránt

Amit mi kérünk:
  • lehetőleg szakirányú (pénzügyi/számviteli) legalább középfokú végzettséggel rendelkezz
  • minimum 2-4 év szakmai tapasztalatot tudhass magadénak
  • magabiztos számítógépes ismeretek is elengedhetetlenek (MS Office, levelezés, internet, stb.)
  • örülünk, ha analitikus a gondolkodásod és hatékonyan tervezed-szervezed a munkádat,
  • az is fontos, hogy egyértelműen fejezd ki magad a munkád során mind szóban, mind írásban
  • angolul legalább középfokon kommunikálj (főleg írásban) a külföldi munkatársakkal és ügyfelekkel

Előnyként értékeljük:
  • a szakirányú diplomádat
  • ha a kértnél több szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • ha az angol nyelvtudásod az elvárt szintet meghaladja
  • amennyiben van mérlegképes könyvelői képesítésed

Amit ígérhetünk cserébe:
  • munkád során egy jó hangulatú szakmai csapat támogat majd
  • folyamatos szakmai fejlődésre, előrelépésre lesz lehetőséged
  • rendszeresen szervezünk csapatépítő rendezvényeket, játékokat
  • innovatív de barátságos munkakörnyezetben dolgozhatsz

Munkavégzésed helye: a dél-budai régióban, Kelenföldi pályaudvarról induló céges busszal 10 perc alatt könnyen megközelíthető.

A munkát a kiválasztási folyamatot követően azonnal megkezdheted.

Így tudsz jelentkezni:
  • Kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzod küld el részünkre a fizetési igényed megjelölésével!