Állásajánlat: ELEKTROMOS SZERELŐ

Hivatkozási szám: MSTOELEK-0104

Megbízónk azon kevés magyar cégek közé tartozik, amely képes német és francia piacra saját tervezésű gépeket, gyártósorokat exportálni.
Több termékük működik már pl. Airbus európai gyártóüzemeiben, a német és francia vasútnál, továbbá a francia hadseregnél.

ELEKTROMOS SZERELŐ
munkakörbe munkatársakat keresünk a cégünk által tervezett és gyártott emelőgépek, rakodástechnikai berendezések és egyedi gépek telepítésére, karbantartására és szervizelésére.

Elvárásaink:
  • Villanyszerelő végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Esetenként magasban történő munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol vagy német vagy francia nyelvtudás
  • EX-es berendezések szerelésére jogosító bizonyítvány
Amit nyújtunk:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Gépkocsihasználat
  • Bérezés: Nettó 400.000.-Ft/hó körül
Munkavégzés helye:
Lajosmizsei vagy budapesti bázisállomásról kiindulva országon belüli és külföldi munkaterületeken egyaránt lehetséges.

Amennyiben szimpatikus Ön számára a lehetőség, úgy frissített, szakmai önéletrajzával nyújtsa be rá pályázatát!