Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ

Hivatkozási szám: MSTOTERU-0104

Pénzforgalmi intézményünk elsősorban a lakosság, valamint az országban működő mikro- és kisvállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Olyan munkatársakat keresünk országos hálózatú, kiskereskedelmi értékesítési szervezetünkbe, akik hosszú távon gondolkoznak, nyitottak egy innovatív termék/szolgáltatás értékesítése iránt, ügyfélorientáltak és rendelkeznek legalább 2 éves értékesítői vagy területi képviselői tapasztalattal.

TERÜLETI KÉPVISELŐ
Főbb feladatok:
  • Pénzforgalmi szolgáltatások regionális értékesítése
  • Terminál telepítés a leszerződött boltokban (terminál kihelyezés, üzembe állítás, terminálkezelők oktatása)
  • Értékesítési célok megvalósítása, a haladás rendszeres visszajelzése az értékesítési vezető (régióvezető) felé
  • Bolt látogatási ütemterv készítése, adatok rögzítése a rendszerekben
  • Értékesítéssel kapcsolatos üzleti észrevételek továbbítása, javaslattétel a folyamatok optimalizálásra
Az ideális jelölt:
  • Legalább középfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezik (gazdasági, kereskedelmi, pénzügyi)
  • Minimum 2-3 év területi képviselői, értékesítői tapasztalattal rendelkezik
  • Minimum „B” kategóriás jogosítvánnyal és aktív autóvezetői gyakorlattal rendelkezik
  • Vállalja a pozícióval járó utazásokat (többnyire egy-egy megyén belül)
  • Üzleti szemlélettel rendelkezik
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Ügyfél- és teljesítményorientált
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készsége van (magas szintű kifogás-, panaszkezelés, haszonérvelés)
  • Jó együttműködési-, kapcsolatteremtési készséggel rendelkezik
  • Jó szervezési készség, és az elvárt célokhoz igazodó, eredményes időgazdálkodás jellemzi
  • Nagyfokú rugalmasság, stressz-tűrés és tolerancia jellemzi
  • Támogató, empatikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (elsősorban Word és Excel tudás)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fix alapbér+ jutalék
  • Céges autót, tablet-et és telefont biztosítunk a munkavégzéshez
  • Rugalmas munkaidő (teljes munkaidős pozíció!)
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar tulajdonú vállalati környezet
  • Hosszú távú, biztos munkavégzés
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
  • Professzionális IT és munkakörnyezet
Jelenleg az alábbi megyékbe keresünk területi képviselőket:
  • Bács-Kiskun
  • Zala
  • Vas
  • Nógrád
  • Fejér
  • Komárom-Esztergom
  • Békés megye
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát!