Állásajánlat: DESKTOP RENDSZERGAZDA

Hivatkozási szám: MSTOPESA-0104

Megbízónk budapesti székhelyére,

DESKTOP RENDSZERGAZDA

munkakörbe keres legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, kiváló kommunikációs készséggel és legalább alapszintű szakmai angol nyelvtudással rendelkező innovatív munkatársat, kihívásokkal teli szakmai feladatok ellátására.

Feladatok:
  • A felhasználók támogatása
  • Új felhasználók informatikai eszközeinek előkészítése, üzembe helyezése, kilépő felhasználók esetében ezek visszavétele, jogosultságok megszüntetése, dokumentálása
  • A napi problémák (szoftver és hardver) kezelése
  • Alkalmazások telepítése, frissítése, jogosultságbeállítás
  • Leltározás, a leltár naprakészen tartása.
  • Informatikai eszközök hálózatba kötése, alapszintű hálózati problémák kezelése
  • Az informatikai rendszerrel, informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs és adminisztrátori feladatok ellátása, nyilvántartások naprakészen tartása
  • Ticketing rendszer használata, a feladatok dokumentálása
  • Informatikai szabályzat készítésében, Katasztrófa Terv, Üzletmenet folytonossági Terv aktualizálásában való részvétel
  • Javaslattétel az informatikai rendszer fejlesztésére
  • Informatikai üzemeltető partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:
  • Microsoft Windows 7/10 operációs rendszerek adminisztrátori szintű ismerete
  • Microsoft Office 2010/2013/1016 alkalmazások adminisztrátori szintű ismerete
  • Informatikai tapasztalat (helpdesk, desktop)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület.

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét. Amennyiben lehetséges, akkor motivációs levelében jelöljön meg szakmai referenciát adó személyt is
  • A munkakör betöltéséhez a büntetlen előélet igazolása szükséges.