Állásajánlat: PPC SPECIALISTA

Hivatkozási szám: PPCSPECI-0104

Szívesen dolgoznál egy 100%-ban magyar tulajdonú médiaügynökségnél?

Rendelkezel felsőfokú iskolai végzettséggel, és legalább másfél éves, PPC kampányok tervezésében szerzett tapasztalattal?

Magabiztosan mozogsz a Facebook, Instagram, Linkedin, valamint a Google világában?

Ezen felül magabiztosan használod az angol nyelvtudásod?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, TÉGED keresünk ügyfelünk számára, jelentkezz most a pozícióra!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő PPC csapatukba keresünk legalább másfél éves tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióra:

PPC SPECIALISTA

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Médiakampányok előkészítése
  • Facebook és GoogleAds/Adwords kampányok tervezése
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, Linkedin, Waze stb.)
  • Teljesítménymérés (Google Analytics és Supermetrics használatával)
  • Kampány teljesítményértékelések, beszámolók készítése

Abban az esetben te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben...

  • Rendelkezel felsőfokú iskolai végzettséggel
  • Magabiztosan használod a Google Adwords-t, a Google Analytics-t és a Facebookot
  • Legalább másfél éves tapasztalatod van PPC kampányok tervezésében
  • Középfokú az angol nyelvtudásod
  • Precíz vagy, megbízható, lelkiismeretesen végzed a munkádat
  • Kiemelkedő a kommunikációs készséged, nem okoz gondot számodra több kampány párhuzamos menedzselése

Milyen juttatások járnak a munkádért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbér
  • BKV bérlet
  • 13. havi bér
  • Laptop és mobiltelefon
  • Sportkártya

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz rá magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Hasonló pozícióink

MÉDIATERVEZŐ ÉS -VÁSÁRLÓ