Állásajánlat: SENIOR KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOSENI-0108

Megbízónk egy amerikai háttérrel rendelkező, gáz- és olajtermelő vállalat, 15 éve vannak jelen a magyar piacon. A cég jelentős kutatási tevékenységet folytat, valamint a hazai földgázkitermelés több, mint 10%-át adja.
Budapesti irodájukba keresünk munkatársat

SENIOR KÖNYVELŐ
pozícióba.

A Senior könyvelő felelős annak biztosításáért, hogy a tranzakciókat időben és pontosan a vállalati politikáknak megfelelően rögzítsék és elemezzék. Felel azért, hogy a könyvelés és a kiszervezett szolgáltató között megfelelő áramlási információ legyen biztosítva.

Feladatok:

  • Külsős, kiszervezett könyvelők munkájának ellenőrzése (4-5 fő)
  • Könyvelés naprakészségének biztosítása
  • Segítségnyújtás a havi számviteli és zárási ciklushoz kapcsolódó valamennyi feladat elkészítésében és befejezésében a megadott határidőkön belül
  • Havi teljes körű könyvelési egyeztetéseket, naplóbejegyzések készítése
  • A termeléssel, a bevételekkel, a tőke kiegészítésekkel és a kiadásokkal kapcsolatos havi elhatárolási tételek elkészítése
  • Segítségnyújtás a külső könyvvizsgálók, a belső audit, a kormányzati szervek, a tulajdonosok ellenőrzési kérdéseinek összehangolásában
  • A konszolidáció meggyorsítása, valamint a magyarországi tevékenységek lejelentése Amerikába

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • 3-5 éves tapasztalat könyvelési területen multinacionális környezetben
  • Tárgyalóképes / felsőfokú angol nyelvtudás
  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Talpraesett, határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előnyök:

  • US GAAP ismeret és gyakorlat
  • IFRS ismeret és gyakorlat

Amit kínálnak:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas és kötetlen munkaidő akár home office lehetőség is
  • Szakmai fejődési lehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező cég

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar ÉS angol nyelvű frissített anyaggal pályázzon!

Hasonló pozícióink

FINANCE MANAGER