Állásajánlat: SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTOJAVA-0103

SZERETNÉL EXKLUZÍV KÖRNYEZETBEN, JÓ FIZETÉSÉRT, NAPRAKÉSZ TECHNOLÓGIÁKKAL DOLGOZNI?

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák ismerői, akikből több mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt, saját terméket.

Folyamatosan bővülnek, ezért a csapatukba keresünk

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ
kollégákat.

INNOVATÍV / NAPRAKÉSZ TECHNOLÓGIÁK - JÁTÉKSZOBA - RUGALMAS MUNKAVÉGZÉS

Feladatok:
  • Saját termékek továbbfejlesztése
  • Új termékek kialakítása
  • Vékony kliens és mobil alkalmazások szerver oldali interfészeinek megtervezése
  • Java alapú web fejlesztés

Elvárások:
  • Legalább 3 év Java szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek
  • Jenkins, IntelliJ fejlesztőkörnyezet
  • Maven és JUnit ismeret
  • Spring, Scrum, agilis módszertanok

Előny:
  • Vállalkozói jogviszony

Juttatások, ajánlat:
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet, biztos háttér
  • Izgalmas és változatos projektek, új technológiák elsajátítása
  • Naprakész technológiák használata
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség- oktatási csomag, coaching, karrier előrelépés, tudásmegosztás, workshopok
  • Magánklinikai ellátás
  • Játékszoba, kávé, tea, gyümölcs, masszázs fotel, darts, Xbox, Oculus-VR játék

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület, könnyen megközelíthető belvárosi iroda

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal !