Állásajánlat: KUTATÁSI ÉS FEJLESZTÉSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: KUTFEJLV-0103

Partnerünk egy közép-európai nagyvállalat, mely Budapest XIII. kerületi központjába, kutatási és fejlesztési részlegének vezetésére az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KUTATÁSI ÉS FEJLESZTÉSI VEZETŐ

Pozíció célja
Logisztikai folyamatok automatizálása, célgépek tervezése és fejlesztése, valamint a prototípusok saját gépműhelyben történő kivitelezése.

Milyen feladatok várnak Önre?

  • 15 fős mérnöki és technikusi csapat vezetése
  • Automata és félautomata logisztikai célgépek tervezése és prototípusok kivitelezésének irányítása
  • Az iparági technológia ismerete, nyomon követése és helyi bevezetése
  • Projektek teljes körű irányítása és vezetése
  • Szoros együttműködés a cég szoftverfejlesztési részlegével és logisztikai központjával
  • Beszerzések lebonyolítása, kapcsolattartás a partnercégekkel

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Felsőfokú gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 év műszaki területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Mechatronikai jellegű gépek tervezésében és/vagy megvalósításában szerzett gyakorlat
  • Sikeres, megvalósult projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Agilis, határozott személyiség
  • Erős rendszer- és projektszemlélet

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit Önnek kínálnak:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Modern, jól felszerelt saját gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva és jövőkép
  • Inspiráló, támogató környezet
  • Kreatív, változatos feladatok
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!