Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (bemutatóteremben)

Hivatkozási szám: MSTOPRTE-0102

Partnerünk dinamikusan fejlődő biztonságtechnikai nagykereskedés, bővülő családias hangulatú csapatukba keresünk új kollégát III. kerületi bemutatótermükbe

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (bemutatóteremben)
pozícióba.

Ezek lesznek a feladataid:
  • A cég termékeinek bemutatása és értékesítése a bemutatóteremben
  • Rendelések felvétele, számlázás
  • Rendelések összeállítása
  • Meglévő és új vevői kapcsolatok kezelése e-mailen és telefonon

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (preferáltan műszaki területen)
  • Műszaki terület iránti érdeklődés, beállítottság
  • Legalább 1 éves értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Biztonságtechnikai ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés, bónuszrendszer
  • Stabil hátterű vállalat
  • Motivált, jó hangulatú csapat
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Jelentkezni frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!