Állásajánlat: VEZETŐ RENDSZERGAZDA

Hivatkozási szám: VEZETORE-1214

Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Partnerünk budapesti székhelyű , komplex informatikai megoldásokat nyújtó, innovatív csúcstechnológiájú üzemeltetési és fejlesztési vállalat , csapatukba keresünk az alábbi pozícióba új kollégát :

VEZETŐ  RENDSZERGAZDA

Rendelkezik vezetői rendszergazdai tapasztalattal ?
Szívesen vezetné a rendszergazdai csoport napi munkáját ?
Érdeklődik a csúcstechnológiájú IT infrastruktúra iránt ?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszolt , jelentkezzen ,mert ez a lehetőség Önnek szól !

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie ?

    • Vezetői tapasztalat
    • Linux rendszergazdai tapasztalat
    • Szervervirtualizációs tapasztalat ( Wmware )
    • Angol nyelvismeret szakmai szövegek olvasására és megértéséhez
    • Előny, de nem elvárás : Apache, MySQL, PostgreSql

Milyen feladatok várnak Önre ?

    • Rendszerek tervezése, telepítése, üzembe helyezése , üzemeltetése, frissítése és karbantartása
    • Mentések kezelése
    • Hálózat üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
    • Rendszerek monitorozása és karbantartása

Mit ajánl a Cég munkája megbecsüléseként ?

    • Kimagasló bérezési struktúrát
    • Hosszú távú munkalehetőséget , bejelentett munkaviszonyt
    • Csúcstechnológiájú IT infrastruktúrát
    • Lehetőséget innovatív megoldások kipróbálására
    • Családbarát munkahelyet

Munkavégzés helye:

    • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül !