Állásajánlat: TERVEZŐMÉRNÖK (KALKULÁCIÓS FELADATOKKAL)

Hivatkozási szám: MSTOTERV-1213

Megbízónk egy német tulajdonban lévő, nagy múltú vállalat, akik az iparág vezetői. Világszerte 33 országban vannak jelen, tűzálló berendezések tervezésével és gyártásával foglalkoznak. Minden tűzálló terméket és tartozékot lefednek, függetlenül a munka vagy az ipar méretétől.

Hozzájuk keresünk most a mérnökségi csapatukba
TERVEZŐMÉRNÖK (KALKULÁCIÓS FELADATOKKAL)
kollégát.

Feladatok:
  • Mennyiségi kalkulációk elkészítése
  • Műszaki rajzok készítése, tervezése autoCAD szoftver segítségével
  • Egyéb a tervdokumentációhoz tartozó dokumentumok elkészítése (hőátmenet számítások, hőtágulás számítások,stb.)
Elvárások:
  • Főiskolai/ egyetemi építőmérnök/ gépészmérnök/ energetikai mérnök/ anyagmérnök végzettség esetén legalább 1 év tapasztalat kalkulációk készítésében előkészítőként VAGY Középfokú műszaki végzettség esetén legalább 3-4 év tapasztalat kalkulációk készítésében előkészítőként
  • Középfokú angol nyelvismeret- elsősorban írásban, de szóban is kell tudni használni
  • AutoCAD ismeret
  • MS Office ismeretek
  • Csapatjátékos attitűd
Előny:
  • Német nyelvtudás
  • Creo ismeret
Amit kínálnak:
  • Stabil vállalat, családias, jó hangulatú csapattal
  • Alapbérezés mellett 13. és 14 havi bérezés, cafeteria, bónusz lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség- lehetőség cégen belüli külföldi munkavégzésre
  • Angol nyelvképzés támogatása
  • Csapatépítő programok, kirándulások és vacsorák
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület- könnyedén megközelíthetőek, 3-as metró vonalán vannak
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített magyar nyelvű önéletrajzzal jelentkezzen!