Állásajánlat: ÉPÍTŐIPARI ÉRTÉKESÍTŐ (SZEGED - KECSKEMÉT) / Bács-Kiskun megye

Állásajánlat: ÉPÍTŐIPARI ÉRTÉKESÍTŐ (SZEGED - KECSKEMÉT)
Hivatkozási szám: MSTERTKE-1207

Ügyfelünk évtizedek óta az épületgépészet meghatározó képviselője.

Energiatakarékos kerámia-és fém kéményrendszereket kínálnak a legkorszerűbb fűtési technológiáknak megfelelően, új építéshez és felújításhoz egyaránt.

Európa első számú kéményrendszer gyártójaként 70 éves piaci tapasztalat birtokában kínálnak hosszú élettartamú komplett rendszereket és intelligens szerelési megoldásokat füstgáz elvezetéshez és szellőztetéshez.

A magyarországi leányvállalatot 25 évvel ezelőtt alapították. Elismert szakemberekből álló csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Az új csapattag a Szeged - Kecskemét régiót fogja lefedni a munkavégzés során.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, valamint a meglévő kapcsolatok ápolása,
  • Termékpaletta értékesítése (kerámia kémény, fém kémény, kész kandalló) kályhásoknál, gépész cégeknél, tervezőknél és kivitelezőknél.

Elvárások:

  • Középfokú épületgépész/építész/építő VAGY közgazdasági végzettség,
  • Legalább 3 – 4 év tapasztalat építőipari anyagok értékesítésében
  • Kiemelkedő értékesítési képességek,
  • Műszaki véna,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek,
  • Remek kapcsolatteremtő képesség.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Kazánok, kályhák, kandallók, fém kémény értékesítés területén szerzett tapasztalat és meglévő kapcsolatok.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér és jutalékrendszer,
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra,
  • Önálló munkavégzés lehetősége,
  • Garantált szakmai fejlődés,
  • Előrelépési lehetőség, vezetői karrier lehetősége!

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye
  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser