Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ - ÉPÍTŐIPAR / Pest megye

Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ - ÉPÍTŐIPAR
Hivatkozási szám: MSTMERNO-1206

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával.

5 üzletáguk közül, most a SZERKEZETÉPÍTÉSRE specializálódott csapatot szeretnénk bővíteni számukra, az alábbi pozícióval:

ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ - ÉPÍTŐIPAR

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, mivel megfelelő szakmai támogatással biztosítják a betanulást!

Feladatok:

  • Födémpaneles projektek teljes körű kezelése,
  • Ajánlatok, megrendelések készítése, nyomon követése, ártárgyalások lebonyolítása,
  • Gyártmánytervezési feladatok (egyszerűbb tervek készítése, a beérkezett dokumentációk ellenőrzése),
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beruházókkal, tervezőkkel,
  • Meglévő ügyfélkör kezelése és potenciális új partnerek felkutatása,
  • Felmerülő reklamációk kezelése, véleményezése,
  • Piackutatás, konkurencia figyelemmel követése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnöki VAGY építészmérnöki végzettség
  • Pályakezdő VAGY 1 – 2 éves szakmai tapasztalat építőipari területen értékesítésben,
  • Felhasználói szintű AutoCad vagy más szerkesztői szoftver ismeret,
  • Társalgási szintű angol ÉS / VAGY német nyelvtudás előny,
  • MS Office ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Előregyártott vasbeton termékek ismerete,
  • Építőiparban és értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP).

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem+ Cafetéria,
  • Kihívásokkal teli, változatos munka,
  • Garantált szakmai fejlődési lehetőség!
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek,
  • Munkavégzés helye: Budapest déli határa.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Ingatlanügyi szakember