Állásajánlat: IT RENDSZERSZERVEZŐ ÉS FEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MSTOLTRE-1206

Pénzforgalmi intézményünk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas intézményünk IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

IT RENDSZERSZERVEZŐ ÉS FEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR

Feladatok:
  • Belső és külső informatikai rendszerfejlesztési feladatok teljes körű nyomon követése és koordinációja
  • Szoftverfejlesztő beszállítókkal kapcsolatosan fejlesztési vonatkozású technikai egyeztetések lefolytatása, dokumentálása.
  • Fejlesztési státuszriportok készítése (külső és belső fejlesztésekről)
  • Rendszerszervezői tevékenységek ellátása a számlavezető rendszerben, illetve satelit rendszerekben
  • Üzleti specifikációk alapján informatikai specifikációk kidolgozása, leadása szoftverfejlesztő beszállítók felé
  • Informatikai fejlesztéseknél hozzávetőleges erőforrás becslések készítése
  • Rendszerfejlesztések funkcionális tesztjének tervezése, koordinálása, dokumentálása, elvégzése
  • Rendszerfejlesztések funkcionális átadása éles használatra, a bevezetés utáni időszak kiemelt támogatása
  • Dokumentációs követelmények megfogalmazása beszállítói rendszerfejlesztések átadásához
  • Rendszerdokumentációk készítése belső fejlesztésekhez

Elvárások:
  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Informatikai rendszerszervezői területen, illetve informatikai specifikációk készítésében 2-3 év gyakorlati tapasztalat
  • Önálló projekt vezetésében/koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbázis kezelés, SQL ismerete
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs, szervező és dokumentációs készség
  • Precizitás, alapos munkavégzés
  • Angol nyelv használata írásban
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:
  • Banki vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat

Ideális jelölt:
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Lojális
  • Önállóan és csapatban is hatékonyan tud dolgozni

Amit kínálunk:
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Modern iroda és inspiráló környezet
  • Pénzügyi startup megvalósításában való részvétel lehetősége
  • Notebook, mobiltelefon

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

  • Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél (vezetői és banki referenciák) kíséretében, bruttó fizetési igény megjelölésével szíveskedjen elküldeni!