Állásajánlat: TESZTELŐ

Hivatkozási szám: MSTOCAER-1206

Megbízónk 1998-as alapítású magyarországi központú, független, szoftverrel és szolgáltatással foglalkozik. Szakértői tanácsadást és informatikai megoldásokat szállít a pénzügyi piacon tevékenykedő ügyfelei részére.
Folyamatosan fejlődő és növekvő, fiatalos csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

TESZTELŐ

Feladatok:
  • Munkavégzés pénzforgalmi rendszerekkel (azonnali fizetés, bankkártya, stb.)
  • Részvétel a teszt esetek meghatározásában
  • Dokumentált követelmények alapján elvégzett banki konfigurációk tesztelése
  • Az elvégzett tesztelés dokumentálása
  • A tesztelési eredmények kiértékelése és a fejlesztők által kijavított hibák újra tesztelése
  • Projektekben való részvétel, beleértve az ügyfelek támogatását

Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség a következő területek valamelyikén: Programozó matematikus, Informatika, Pénzügy vagy legalább 1-2 éves IT projekteken szerzett tesztelői tapasztalat
  • Script szintű kódolás
  • Linux felhasználói ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Utazás hajlandóság
  • Adott problémára megoldások kitalálása, önálló munka
  • Jó írásos és szóbeli kommunikáció
  • Odafigyelés a részletekre
  • MS Office haladó használata
  • Probléma megoldása akkor is, ha akadályokba ütközik

Előnyök:
  • Releváns tapasztalat
  • Banki fizetési rendszerek ismerete
  • XML alapú üzenetkezelés ismerete
  • Teszt eszközök ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Amit ajánlunk:
  • Azonnali kezdés
  • Fiatal csapat
  • Jó munkakörülmények
  • Pénzforgalmi csúcstechnológia megismerése
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Nyitott gondolkodású munka kultúra, kihívásokkal teli és motiváló munka körülmények
  • Előmeneteli lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Jelentkezéshez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

RENDSZERSZERVEZŐ