Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (PROFESSZIONÁLIS BROADCAST TERÜLET - B2B SZEGMENS)

Hivatkozási szám: MSTOMUSZ-1206

Megbízónk egy osztrák tulajdonban lévő kereskedelmi vállalat. A televíziós és rádiós műsor készítéshez, műsorszóráshoz szükséges műszaki infrastruktúrát építik ügyfeleik részére, partnereik között megtalálhatóak az ország legnagyobb televíziós állomásai, televíziók, rádiók, produkciós és utómunka stúdiók.

Az iparági változások, új piaci igények és szélesedő termékportfólió kihívásainak megfelelve kereskedelmi csapatuk bővítése céljából keresnek új munkatársat
nagyobb rendszerek, projektek, összetett megoldások értékesítésére

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (Professzionális Broadcast terület – B2B szegmens)
pozícióba.

Feladatok:
  • Új üzleti lehetőségek keresése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Ügyféligények felmérése, generálása
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, bizalmi kapcsolat kiépítése
  • Szerződéskötés koordinálása
  • Értékesítési folyamatok nyomon követése
  • Ügyfél- és területspecifikus értékesítési stratégiák kialakítása

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség
  • Legalább 3 év broadcast/professzionális AV/biztonságtechnikai, vagy /IT szektorban nagyobb rendszerek, projektek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (Külföldi gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív, lendületes, sikerorientált személyiség

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés + kiemelkedő év végi bónusz
  • Céges gépjármű (korlátlan magánhasználattal)
  • Notebook, mobiltelefon
  • Szakmailag összetett, sokrétű feladatkör
  • Modern, exkluzív, jól megközelíthető iroda

Munkavégzés helye:
  • Központ: Budapest XI. kerület
  • Partnerlátogatás során rugalmas, országos munkavégzés!

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, és úgy érzi Ön lehet a megfelelő jelölt a pozícióra,úgy várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza feltöltésével rendszerünkön keresztül!