Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI KONTROLLER (BUDAPESTI VAGY GYŐRI MUNKAVÉGZÉSSEL)

Hivatkozási szám: MSTERKON-1206

Szeretne egy 100%-ban magyar tulajdonú, a piacon meghatározó szerepet betöltő, stabil vállalatnál dolgozni?

Felsőfokú közgazdasági, kereskedelmi, vagy építőiparhoz kötődő műszaki végzettsége van?

Rendelkezik legalább 2-3 éves, kereskedelmi kontrolling területen szerzett tapasztalattal?

Képes az önálló munkavégzésre, vannak konkrét, fejlesztésre vonatkozó ötletei, javaslatai és ezt nem fél prezentálni vezetői felé sem?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, egyértelmű, hogy erre a pozícióra Önt keressük, így ne habozzon, JELENTKEZZEN!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk az ország kiemelkedő és meghatározó építőanyag kereskedelmi cégcsoportja, közel 20 éve vannak jelen a piacon. Folyamatosan bővülő, dinamikus csapatukba keresünk 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére :

ÉRTÉKESÍTÉSI KONTROLLER

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Kereskedelmi célok teljesülésének nyomon követése
  • Adatelemzés, kimutatások készítése, valamint javaslatok tétele a vezetőség részére, a döntések előkészítése, támogatása érdekében
  • Jelentések, táblázatok készítése, lekérdezések és kimutatások készítése a vállalatirányítási rendszerből
  • Bónuszokkal összefüggő statisztikák elkészítése, a bónusztervek teljesülésével összefüggő adatok nyilvántartása
  • Hálózati működést érintő terv-tény kimutatások készítése
  • Raktárkészlet adatainak elemzése
  • Országos értékesítési statisztika készítése a marketing eszközökön megjelenő termékekkel összefüggésben
  • Várható előrejelzések készítése, tervezésben való részvétel
  • Forgalmi tervek gyártónként történő nyilvántartása és elemzése
  • A tervtől eltérően működő területek kiszűrése, nyomon követése és elemzése
  • A cég telephelyeinek támogatása a kontrolling rendszerük kialakításában, fejlesztésében

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú iskolai végzettség (közgazdasági/kereskedelmi/vagy építőipari műszaki diploma)
  • 2-3 éves, kontrolling területen szerzett tapasztalat (a kereskedelmi kontrolling tapasztalat elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez)
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Strukturált, rendszerszintű, elemző gondolkodás
  • Precíz és alapos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, nyitottság, feladat-orientált hozzáállás

Előnyt jelent, amennyiben...

  • Van tapasztalata vállalatirányítási rendszer fejlesztésében, adattárház kialakításában

Milyen juttatások járnak a pozícióért cserébe?

  • Alapbér + Cafeteria
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Projektekben történő részvételi lehetőség
  • Munkavégzés során elért, kiemelkedő eredmény díjazása
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

A munkavégzés helye a lakóhelyéhez igazodik: Budapest vagy Győr

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 8:00-16:20