Állásajánlat: RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: MSTRENDE-1205

Szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol folyamatos a pezsgés és a szervezkedés?
Lendületesnek és magabiztosnak tartod magad?
Képes vagy párhuzamosan több dologra is koncentrálni?
Szeretnél egy támogató csapat tagja lenni hosszútávon?

Amennyiben válaszod IGEN, ne habozz, JELENTKEZZ MOST!

Partnerünk csapatába keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Oktatási események szervezése
  • Időpont egyeztetések
  • Munkatársaknak nagyobb céges rendezvények szervezése
  • Catering és dekor cégek felkutatása, ajánlatkérések
  • Konferenciákra az előadók felkutatása, majd leszervezése a téma függvényében
  • Évente egy többnapos, átfogó rendezvény leszervezése(500-700fő)
  • Külföldi delegáció számára itt tartózkodásuk megszervezése

Milyen követelményeknek kell megfelelned?

  • Középfokú végzettség, szakirányú OKJ tanfolyam
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat rendezvények szervezésében
  • Felsőfokú angol nyelvtudás és felsőfokú német VAGY francia VAGY spanyol nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság, valamint csapatban történő munkavégzés egyaránt

HA főiskolai/egyetemi végzettséggel rendelkezel az már csak hab a tortán!

Miben részesülsz munkád megbecsüléseként?

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafetéria
  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • Teljesítmény alapú jutalmazási rendszer
  • Belső készségfejlesztő rendszer

Munkavégzés helye: Budapest, budai oldal

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!