Állásajánlat: AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS - Új keréktermék gyár (Székesfehérvár)

Hivatkozási szám: MSTOKNZG-1205

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Indítsd be velünk a karriered!

AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS - Új keréktermék gyár (Székesfehérvár)

Feladatok:
  • Automata gyártócellák üzembe helyezése, üzemeltetése, hibák diagnosztizálása, módosítások, javítások elvégzése
  • CNC gépeken hibák diagnosztizálása, módosítások, javítások elvégzése
  • Ipari robotok programozása, betanítása
  • Új technológiák és termékek bevezetése
  • PLC programozás
  • Javítási, telepítési munkák irányítása, koordinálása
  • Smart Manufacturing megoldások támogatása

Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség (CNC forgácsoló, CNC programozó)
  • Ipari tapasztalat
  • Felhasználói szintű PC használat
  • Gyakorlatias, önálló gondolkodás, munkavégzés

Előnyök:
  • Robot vagy automatizálási technikus bizonyítvány, tanfolyam, tapasztalat
  • AutoCAD, SolidWorks, Mastercam, RoboGuide programok ismerete, használata
  • Kisebb csapatok irányításában tapasztalat

Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes fizetés
  • Negyedéves csomag teljesítmény jutalom
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Munkábajárás támogatása
  • Kulturális és egészségmegőrző programok

Egyéb információk:
  • A Keréktermék gyár autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kerekeket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár