Állásajánlat: GÉPÉSZMÉRNÖK- AUTOMATIZÁLÁSI TERÜLETRE

Hivatkozási szám: MSTGEPES-1205

Műszaki területen működő nagyvállalat, prototípus tervezéssel és gyártással, illetve automatizálással foglalkozó fejlesztési központja számára keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba munkatársakat:

Gépészmérnök – automatizálási területre

Amit kínálunk:

  • Elérhető havi jövedelem bruttó 700.000 Ft alapbér +juttatások

  • Felszerelt labor és gépműhely

  • Hosszú távú perspektíva és jövőkép

  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet

  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér

  • Kiszámítható, tervezhető munkaidő

Feladatok:

  • Egyedi automatizált célgépek fejlesztése

  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése

  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel

  • Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása

  • Együttműködés a társrészlegekkel (gépész-, villamosmérnökök)

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)

  • Legalább 2-3 éves fejlesztői tapasztalat

  • ProE/Creo tervezőszoftver magas színtű ismerete

  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat

  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség

  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés