Állásajánlat: MICROSOFT RENDSZERMÉRNÖK / Pest megye

Állásajánlat: MICROSOFT RENDSZERMÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTSYSAD-1204

Ügyfelünk prémium kategóriás műszaki berendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat.

A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenleg a regionális informatikai csapatukat szeretnék bővíteni egy MICROSOFT RENDSZERMÉRNÖK kollégával.

Feladatok:

  • A virtuális szerverek (Hyper-V 2012 R2) kezelése, támogatása és karbantartása,
  • Windows 2008R2 / 2012R2 környezet kezelése, támogatása és karbantartása, beleértve számos 2008R2 / 2012R2 szervert és egy Active Directory infrastruktúrát,
  • Hardver és szoftver telepítések elvégzése,
  • Rendszer frissítések elvégzése,
  • Az informatikai menedzsmenttel együttműködve a hálózat tervezése és javítása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai vagy villamosmérnök végzettség,
  • Legalább 5 év+ tapasztalat Windows alapú infrastruktúra üzemeltetésében,
  • Legalább 2+ éves tapasztalat Hyper-V VAGY VMware virtualizációs technológiában,
  • Alapvető hálózati ismeretek,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hálózati-/Rendszermérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda

Pozíciószint:

  • Beosztott