Állásajánlat: LÉGI FUVARSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: MSTLEGIF-1204

Szeretnél egy stabil, multinacionális vállalat tagja lenni?

Rendelkezel több éves, légi fuvarszervezésben szerzett szakmai tapasztalattal?

Legalább erős középfokú az angol nyelvtudásod, amelyet magabiztosan használsz szóban és írásban egyaránt?

Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal?

Ezen felül lendületes, dinamikus személy vagy, és kiemelkedő a kommunikációs készséged is?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen ez a pozíció csak rád vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk több, mint 25 éve működő, belföldi és nemzetközi fuvarszervezéssel, logisztikai szolgáltatásokkal, valamint vámügynöki tevékenységgel foglalkozó, multinacionális vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

LÉGI FUVARSZERVEZŐ

Milyen feladatok várnak rád?

  • Légi export és import fuvarszervezés
  • Fuvarlevelek kiállítása
  • A szállítmány útjának folyamatos nyomon követése
  • Ügyfelekkel és légitársaságokkal történő kapcsolattartás
  • Panaszkezelés
  • Teljes körű adminisztráció a szállítmányozások kapcsán

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Több éves, releváns légi fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Legalább erős középfokú, angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány - a reptérre történő utazáshoz elengedhetetlen!
  • Lendületes, dinamikus, határozott személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs, – és szervezőkészség

Milyen juttatások járnak a pozícióért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbér és Cafeteria (jövő évtől az alapbérbe beépítve)
  • Céges autó
  • Mobiltelefon

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, jelentkezz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, Soroksár

Munkaidő: 8:00-17:00