Állásajánlat: SENIOR DATA SCIENTIST ELEMZŐ

Hivatkozási szám: MSTODAAN-1204

Ügyfelünk fiatal, lendületes, adatbányászattal foglalkozó cég, jelenleg munkatársat keres

SENIOR DATA SCIENTIST ELEMZŐ

pozícióba.

FELADATOK:
  • Data science, analitikai, big data analitikai és adatbányászati elemzések szakmai irányítása;
  • Konzultációs tevékenység az elemzések eredményeinek üzleti alkalmazásában;
  • Adatbázisok kezelése, adatfeldolgozás;
  • Részvétel kutatásokban, új módszertanok létrehozásában

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú – preferáltan közgazdász vagy matematikus – végzettség;
  • Magas szintű statisztikai szaktudás;
  • Statisztikai, adatbányászati területen szerzett néhány éves gyakorlat;
  • Statisztikai, adatbányászati szoftverek ismerete;
  • Elemzői készség, precizitás;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, SQL)

PÁLYÁZATOK ELBÍRÁLÁSÁNÁL ELŐNYT JELENT:
  • Banki vagy telekommunikációs területen szerzett gyakorlat;
  • Python, SAS EG, IBM SPSS Modeler, Spark MLlib vagy Azure ML ismerete
  • Big Data projektekben szerzett tapasztalat;
  • Team vezetési gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapat, színvonalas munkakörnyezet
  • Magyarországi (Budapest) és külföldi projektek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest

Jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!