Állásajánlat: MŰSZAKVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTMUSZA-1203

Partnerünk az ország kiemelkedő és meghatározó, szórakoztató egységek ( Fitness központ, mozi, játszóház) kialakításával és működtetésével foglalkozó komplexum, közel 20 éve vannak jelen a hazai piacon. Dinamikus, fiatalos csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKVEZETŐ

HA SZERETNÉL VELÜK DOLGOZNI, AZ ALÁBBI FELADATOKAT KELL ELLÁTNOD:

  • A Fitnessben dolgozó diák kollégák irányítása

  • Az üzemeltetés teljeskörű felügyelete

  • Esetenként recepciós feladatok ellátása

  • Készletkezelés, pénztárkezelés

  • Napi adminisztráció

  • Marketintevékenység lebonyolítása

ELVÁRÁSAIK:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Ügyfélcentrikus hozzáállás

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Jó megjelenés

  • Kereskedelmi végzettség és tapasztalat

  • Csapatmunka

AMIT KÍNÁLNAK:

  • Versenyképes fizetés

  • Dolgozói kedvezmények

  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatottság

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest