Állásajánlat: SALES VEZETŐ / Budapest

Állásajánlat: SALES VEZETŐ
Hivatkozási szám: MSTSALES-1203

Partnerünk, egy nagykereskedelmi vállalat, amely Magyarországon és a környező országokban műszaki termékeket forgalmaz. Vezetői csapatának bővítése céljából új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

SALES VEZETŐ

Feladatok:

  • Az adott területhez tartozó kereskedelmi egységek, üzletek irányítása
  • A vállalat felsővezetése által jóváhagyott üzleti célok teljesítése
  • 8-10 fős csapatok operatív irányítása, összefogása (projektek vezetése)
  • A terület üzleti eredményeinek monitorozása
  • Értékesítést támogató fejlesztések „end to end” menedzselése (új piaci potenciálok feltérképezése, konkurenciaelemzés)
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Személyes kapcsolattartás a cég kereskedelmi partnereivel, felmerülő problémák megoldása
  • Heti adminisztrációs feladatok elvégzése; beszámolók, riportok készítése a menedzsment számára

Elvárások:

  • Több éves kereskedelmi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Határozott, következetes és dinamikus személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Analitikus szemlélet
  • Felsőfokú végzettség
  • Informatikai és MS Office (táblázatkezelő) ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Marketing területen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Kimagasló bér és juttatási csomag (céges autó, laptop, telefon)
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres, piacvezető nagyvállalatnál
  • Családbarát munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser