Állásajánlat: JAVA FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTOJAVA-1203

Software fejlesztő cég

JAVA FEJLESZTŐKET

keres kliens (web/mobil) és szerver oldali Java alkalmazások fejlesztésére, tervezésére.

Feladatok:
  • Java alapú alkalmazások fejlesztése
  • Fejlesztői és ETOE tesztelés
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Java (Standard) alapszintű ismerete
  • Standard SQL utasítások használata ismerete
  • Kliens oldali technológiák alapszintű ismerete
  • Csapatba és önállóan történő munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kreativitás, rugalmasság
Előnyök:
  • 1-3 év Java fejlesztői tapasztalat
  • Web alapú alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat (Servlet/JSP/JSF, MVC keretrendszerek)
  • Enterprise Java alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat (EJB, JMS)
  • Tervezési minták, modellező nyelvek ismerete (UML)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (SVN/CVS)
Amit a cég kínál:
  • Szakmai fejlődés
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bérezés
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk magyar nyelvű önéletrajzát.