Állásajánlat: SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI CSOPORTVEZETŐ / Pest megye

Állásajánlat: SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI CSOPORTVEZETŐ
Hivatkozási szám: MSTSUPPL-1130

Ügyfelünk, az energiamenedzsment specialistája világszerte, a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén.
Az energiahatékonyságban 1. helyen,
Erőműben és vezérlés-biztonságban 1. helyen,
kritikus áramellátásban és megbízható hűtésben 1. helyen állnak.

A közelmúltban nagy méretű beruházást valósítottak meg, így jelenleg 11 500m2 – en több igényesen felújított és egy új gyártóegység is működik.

Középfeszültségű berendezések és készülékek EGYEDI előállítása történik, a kunszentmiklósi gyárban.

Jelenleg egy SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI CSOPORTVEZETŐ -vel szeretnénk bővíteni a supply chain csapatukat.

Olyan munkatársat keresünk, aki felelős a szervezeti egységen belüli anyagellátási folyamatokért, a szükséges eszközökért és a módszerekért. Szervezi a belső folyamatokat az anyag átvételtől a termék vevőhöz történő végső kiszállításáig a legjobb teljesítmény elérése érdekében a befektetett tőke és a szolgáltatási szint tekintetében.

Feladatok:

  • A csomagolás, kiszállítás és vámolás menedzselése,
  • A raktár és transzport belső folyamatainak megtervezése,
  • Az értékáram folyamatok és a fejlesztő akciók irányítása és felügyelete,
  • A területre vonatkozó hatékonyságnövelő projektek vezetése,
  • A területen dolgozó beosztottak koordinálása,
  • SAP-ban lévő adatok karbantartása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • Min. 3 év kiszállítás és csomagolás területén szerzett tapasztalat multinacionális gyártó cégnél,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás,
  • Valamely ERP rendszer ismerete,
  • MS Office ismerete,
  • Lean menedzsment elemeinek ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafetéria+ havi és éves bónusz,
  • Bejárási támogatás,
  • Garantált szakmai fejlődés, egy stabil nemzetközi környezetben!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés